Nedaužyk kontuperio

Prancūzų kalboje žodis kompiuteris (ordinateur) kilęs iš žodžio įsakyti (ordonner). Argi nesutapimas? Juk kompiuteris daro tik tai, ką jam liepi, o ne tai, ko tu nori. Prisimink tai, prieš rėkaudamas ir jį daužydamas.

Firefox papildiniai (add-ons), kurie tau gali praversti

Adblock Plus – jei nori – blokuoja reklamas, nenori – neblokuoja. (Reklamos – tai jau praeitis!) coComment – komentarų sekimo funkcija. Kad vyktų pokalbis. Plačiau DownThemAll! – aš naudojau gal tik vieną kartą, bet jei dažnai tenka siųsti daug įvairių failų iš interneto tai gali praversti. Nereikės spaudinėti ant kiekvieno atskirai. Užteks kelių spustelėjimų parsiųsti […]

Probleminiai kompiuteriai

Ar čia tik man vienam taip būna? Kiekvieną kartą kai kas nors paprašo kokios nors kompiuterinės pagalbos kompiuteris pradeda durniuoti. Ar čia taip svetimi kompiuteriai manęs nemėgsta, ar veikia didelis kompiuterio savininko neapykanta technikai ar šiaip kažkokios antgamtinės blogio jėgos?  Iš 10-to karto bendromis jėgomis pavyksta atidaryti CD-Romą, vos surandu kodą, o laptopo baterija išsenka […]

Trys dalykai, kuriuos noriu, kad žmonės žinotų

Kad ir kaip tu mylėtum “muilines” vis vien skaitmeniniai fotoaparatai nesugeba nufotografuoti nuotraukos vien paspaudus mygtuką. Ne visi lietuviai yra iš Vilniaus. Ne viskas kas vyksta, vyksta Vilniuje. Rašant internetinius adresus ir tuo labiau “emeilus” jokių vėvėvė(www) nereikia.

404-tos klaidos puslapių kolekcija

Kartais taip jau atsitinka, kad vietoj norimo pamatyti puslapio pamatai maždaug tai: Bet tokie puslapiai neįdomūs. O štai kokių būna: Šitas juokingas: “Tokio failo nėra, bet gali užsibukmarkinti ir aplankyti puslapį kasdien”. Technoratyje tikrai melejonas puslapių bet vis vien kažkas sugeba surasti tokį, kurio nėra. Ir mano manymu pats geriausias: Daugiau 404-tos klaidos puslapių.