Beprasmiai ginčai

Šūdo verta tokia tiesa, kurią įrodžius ji tave iškelia aukščiau neteisiojo.

Per vieną radijo laidą buvo nagrinėjamas klausimas: kaip reikia skusti barzdą? Ar pagal plauką ar prieš? Klausytojai galėjo skambinti į eterį ir sakyti savo variantus. Laidos vedėjai buvo pasiskirstę į dvi puses: moteris manė, kad skustis reikia prieš plauką, o vyras – priešingai. Kai klausytojas paskambindavo ir balsuodavo už pirmą variantą moteris džiūgaudavo, o vyras buvo nepatenkintas. Kai klausytojas pasisakydavo už antrą variantą laidos vedėjų reakcija būdavo atvirkštinė. Dabar jau vyras būdavo patenkintas. Argi tai ne kvaila, ne beprasmiška? Vienas džiaugiasi beprasmišku dalyku, o kitas kenčia. Koks skirtumas ar barzdą reikia skusti taip ar anaip? Kaip nori taip ir skutiesi. Kam dėl to ginčytis? Deja tokie beprasmiai ginčai (o ginčai visuomet būna beprasmiai) yra gana dažni.

Komentarų: 9 Beprasmiai ginčai

 1. Neringa

  Žiauriai beprasmiška. Čia kaip ragauti dvi rūšis ir sakyti, kad šita patiks vyrui,o kita patiks moteriai. Net juokinga.

  Aš perjungčiau stotį, jei išgirsčiau tokių beprasmybių. Bet gerai, kad pasiklausei, bent atkreipei dėmesį į beprasmiškumą.

 2. scania

  Priklauso nuo barzdos ir skustuvo. Jei barzda ne metalinė, kasetiniu skustuvu drąsiai gali skustis bet kaip. O apie tai kalbėti eteryje… Kiba veikt neturi ko, eitų vagonų kraut, naudos būtų :)

 3. Pingback: elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #41

 4. zalia

  Aurimai, Tu juk šį pavyzdį norėjai įdėti parodydamas, iš kokių paprastų paprasčiausių dalykų kyla ginčai, o ne tam, kad užvestum diskusiją ta pačia tema…arba aš nesusipratėlė.?

 5. Pingback: Blogorama #334 : nežinau.lt

 6. ichmbch

  Tai jau tikrai beprasmiška ginčytis, pritariu!

  O dėl skutimosi tai reikia skusti prieš plauką! :))

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.