Dalykų, kuriuos turiu padaryti darymas

Bandžiau nepratarti nei žodžio visą parą. Sakau bandžiau, nes nepavyko. Supratau, kad yra keturi skirtingi dalykai: nepratarti nė žodžio, nebendrauti ir nekalbėti. Nepratarti nė žodžio nepasakyti nieko kas būtų žodis. Galima sušukti garsiai arba pašnibždom Aaa, bet negalima sakyti pavyzdžiui apelsinas. Nebendrauti reiškia neturėti jokių kontaktų su niekuom. Nesikalbėti reiškia neturėti jokio žodinio kontakto su niekuom. Nekalbėti reiškia nesakyti vieno žodžio po kito. Vieną žodį galima pasakyti, nes tai ne kalbėjimas, tai pasakymas. Tai nekalbėti ir nesikalbėti man pavyko. Negaliu sakyti, kad pavyko nebendrauti, nes bendravau per Skaipą. Negaliu pasakyti, kad pavyko nepratarti nė žodžio, nes kelis pasakiau. Tai va. O ar verta? Taip, verta.

Komentarų: 4 Dalykų, kuriuos turiu padaryti darymas

 1. Virginija

  Ir aš užsinorėjau nekalbėti bent pusdienį… Reiks pabandyt….

 2. Asta

  Aš kažkada seniai seniai mokykloj lažinausi su draugais, kad nepratarsiu nė žodžio visą dieną. Bausmė už neįvykdymą buvo popierinis maišelis. Visą kitą dieną ant galvos. Ir pamokų metu.
  Bendrai nešnekėti pavyko (nebendrauti, kaip tu rašei – ne, nes rašiau raštelius ir žinutes), problemų kilo, kai mokytoja pakvietė atsakinėti. Sakė parašys kuolą, jei nepratarsiu nei žodžio. :)

 3. Ramute

  Įdomu, labai įdomu. Aš ko gero negalėčiau, nors ką gali žinoti, niekada nebandžiau. Įdomu….

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.