Dovanos

Dovana plačiąja prasme yra tai ką tu dovanoji. Tai gali būti ir nematerialu (bučinys, geras darbas).
Dovana siaurąja prasme yra toks daiktas, kurio pats sau niekada nepirktum. O padovanojus kitam 5 minutes pasidžiaugiama ir kur nors padedama gulėti kol nebus gaila išmesti.

Komentarų: 7 Dovanos

 1. milda

  Pamenu, per anglų kalbą mokykloje kalbėjau tema „dovanos”. Tada supratau, kad pati puikiausia dovana, kurią esu gavus, – mano brolis.

 2. m

  kadangi mėgstu praktiškas dovanas, niekada nesu pirkęs to, ko pats nenorėčiau arba žmogui nereikėtų. kartais esu dovanojęs kokį kvailą daiktą, bet tai mintis ir buvo ta, kad daiktas bus įdomus vieną dieną. bet užtat nors linksma :)
  ir niekada nesupratau, kai žmonės perka bele ką ir dovanoja tai, ko nereikia. nes tai tik pinigų švaistymas.

 3. Paulius

  Jei dovana nedirbtinai pradžiugina bent 5 minutėms, tai jau yra nebloga dovana.

  Jei jau dovanoju tai, ko pats niekada nepirkčiau, darau tai tik tam, kad būtų įdomu, smalsu, sukeltų nuostabą – vėlgi teigiamos emocijos, kuriose matau „plačiąją” prasmę.

 4. Grobuonis

  Kartais būna, kad sau tikrai niekada nepirktum, bet kitam padovanoji. Ir nieko čia blogo. Gi neprivalo žmonių interesai sutapti. Gal kokiam mano draugui patinka Maksas Frajus. Nu ir padovanočiau aš jam kokią to autoriaus knygą, nors pati sau tikrai tokios nepirkčiau. Elementaru.
  O pirkti beleką… Žema, bet ką jau padarysi. Žmonės yra, kokie yra.

 5. viktonija

  manau dovanos vertė pinigine išraiška nera tokia reikšminga,manau tai,kas idėta i ją yra daug svarbiau.Juk i dovanas idedam savo mintis ir jausmus,nes ją renkantis buvo galvojama apie tą žmogų,jo pomegius,jį supanti pasaulį,reiškia mes idedam savo meilę jam….gal but nepataikom,ir tas daiktas bus kažkur nukištas po kiek laiko,bet juk nieko amžino nėra,ir tam daiktui ne laiką dovanojam,o žmogui savo dėmesį….kuris yra neikainuojamas.Turintis fantazijos suras kitoki būdą tai išreikšti,bet ne visi gi mes gimstam su polėkių…..

 6. Modestas

  Dovana gal ir neamžina, tačiau labai svarbu su kokia intencija tu ją dovanoji. Juk galim dovaną tiesiog padovanoti, nes liko tik viena minutė mūsų laisvo laiko ir nuperkame tai, kas papuolė arba galime ruoštis iš anksto, vis „stebėti situaciją”, galvoti apie tai, ką žmogus mėgsta, ko nori ir kad ta dovana atitiktų jį.

  Jei trūksta fantazijos galima pasinaudoti internetinių katalogų pasiūlymais pvz.: http://www.dovanumanija.lt

 7. Ramzis

  Baik nusišnekėti, bučinys ir geras darbas yra materialūs dalykai. Meilė, pagarba, draugystė ir t.t. yra nematerialūs. Jausk skirtumą…

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.