Einu pieno pirkti gal tau porą „mobiliakų“ parnešti?

Anksčiau prieš pirkdamas ką nors iš technikos ar šiaip kokį brangesnį daiktą visuomet labai juo pasidomėdavau. Skaitydavau apžvalgas ir vartotojų atsiliepimus. Bet šį kartą išėjom pirkti „mobiliakų“ tarsi būtumėm išėję pirkti pieno. Turėjom su sese išsirinkti kokio norim iš vitrinos grynai pagal išvaizdą per maždaug 10-20 minučių. Paskui atėjo kokios keturios sesės draugės ir sutrumpino jos rinkimosi laiką dar keliomis minutėmis, nes jos turėjo važiuoti į vaikų namus. Tai, kad atėjo tai nieko, bet kai pradėjo kalbėti viena per kitą. Visai „subalagino“ galvą. To pasekmė: sesė nusipirko vyrišką „mobiliaką“, o aš savuoju labai džiaugiuosi. Patinka du dalykai jame. Pirmas, kad groja graži muzikėlė jį išjungiant ir įjungiant, o antro neprisimenu.

1 komentaras

 1. taspats

  Gerai, kad sesė nusipirko „vyrišką”. Kai tavasis atsibos, galėsite apsimainyti :)

 2. taspats

  Gerą dalyką pastebėjau pas tave. Prie vardo rodo OS ir naršyklę. Koks įskiepis tą daro?

 3. scania

  Pagalvojus, tai nieko antgamtiško. Visi telefonai dabar panašūs, visi su visokiais ,,prisukimais” nebent pirktum labai brangų, bet ir tie brangūs vienas į kitą panašūs.

 4. Pingback: Blogorama #253 : nežinau.lt

 5. Aurimas Gudas

  Oni: „vyriškumas“ pasireiškia savo išvaizda, charakteriu. SGH-E390 tikrai nepavadinsi moterišku telefonu. Net ant dėžutės parašyta: „Made for man“. Na o Nokia 7373 yra labai „moteriškas“. Žinoma yra ir nei „vyriškų“, nei „moteriškų“. Arba kartu ir „vyriškų“ ir „moteriškų“ viename mobiliųjų telefonų.

 6. Aurimas Gudas

  scania: kaip matau komentarą parašei iš mobilaus :).
  Man saviškis nepatinka dėl jo nepatogumo, o ne dėl „prisukimų“ trūkumo. Labai nepatogu rašyti žinutes ir šiaip man jis toks „nerangus“.

 7. scania

  Ne, ne iš mobilaus. Rašau tik su firefox. IE nemėgstu, opera lūžinėja kaip pirmas ledas, o wap omnis užgniaužė :)O dėl tos ikonėlės, tai FF turi „user agent switcher” – aš jį dar naudoju pasiekti senus wap puslapius.

 8. Laima

  žinai, buda, šiame straipsnyje ypač tiksliai atspindimas kintantis visuomenės kaip vartotojų požiūris, o tiksliau vertybių kitimas. Tai jau ko gero labai sunkiai išvengiama, ir kiekvienas galėtų surasti asmeniniu pavyzdžių. Tik štai kyla klausimas…Kur veda šis progresas ir kaip tai veikia kiekvieno moralę (čia jau antras klausimas, nors iš esmės juos abu galima susieti). Perskaityti buvo labai malonu:)

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.