Gyvenk drąsiai

Jei paklaustum kitų žmonių ko jie labiausiai gailisi arba pamąstytum dėl ko labiausiai gailiesi pats – suprastum, kad dažniausiai gailimasi dėl to, ko nesi padaręs. Dėl neištartų žodžių, nepadarytų darbų, baimės suklysti. Ką tuo noriu pasakyti? Tai, kad geriau suklysti ką nors darant nei nedarant. Kodėl? Todėl, kad taip įgyji patirties. Nors sakoma, kad reikia mokytis iš svetimų klaidų. Tačiau niekas taip nepamoko, neugdo kaip nuosavos klaidos.

Pasakyk sau, kad eisi. Kad ir kas beatsitiktų – tu eisi. Klupsi, griūsi, bet vėl atsistosi ir eisi. Tu nebijosi gyventi. Kad ir kas beatsitiktų. Neleisk niekam griauti tavo svajonių. Niekam.

Iš filmo Apokalipto:
Titnago dangus: Tie žmonės miške, ką matei juose?
Jaguaro letena: Nesuprantu.
Titnago dangus: Baimė. Iš vidaus supūdanti baimė. Jie buvo ja užsikrėtę. Ar matei? Baimė tai liga. Ji įsibraus į kiekvieno sielą kas tik su ją įsileis. Ji jau suteršė tavo ramybę. Aš tavęs neauginau, kad matyčiau kaip tu gyveni baimėje. Išmesk ją iš savo širdies. Nesinešk jos į kaimą.

1 komentaras

  1. Jūratė

    Šiandien gailiuosi dėl ištartų žodžių. Kad nesupras. Ir vėl teks mokytis iš savo klaidų…Daug kartų perskaičiau antrą pastraipą. Ačiū. Bandysiu vėl, kad ir kas beatsitiktų, atsistoti ir eiti. Tačiau baimė gyventi, kai žlunga svajonės, kiekvieną kartą vis didesnė.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.