Magų triukai ir amerikietiškos imtynės

Magų triukai ir amerikietiškos imtynės yra ne kas kita kaip ilgo treniravimosi, repetavimo vaisius. Teatras. Niekada niekas iš tikrųjų nesmaigsto durklų į žmogų, balandžiai ir triušiai iš niekur neatsiranda. Tu tai žinai, bet vis tiek tave apgauna. Kuo sudėtingesnis triukas, tuo brangiau jis kainuoja.

Amerikietiškos imtynės (wrestlingas, kečas)? Kartais jos būna gana realistiškos. Bet paskui pamatai, kad koja daužo tik žemę, o priešininko galva kilnojasi aukštyn žemyn, smūgiai neliečia priešininko arba yra sušvelninami. Ir kur kitur tu matei, kad viename ringe kovotų ir moteris, ir vyras? Amerikietiškų imtynių kovotojai visiškai nepanašūs į kitų kovos menų sporto šakų kovotojus. Seni (kartais), anabolikų prisiriję. Ir kodėl jie plaukų nenusikerpa, jei už jų taip dažnai tampo? Taisyklės neaiškios, jei jos iš viso yra. Į ringą gali įbėgti pašalinis žmogus su beisbolo lazda, gali rengtis kaip nori, kovoti kaip nori ir kur nori. Jeigu priešininkas guli ant žemės, tai ar ne geriau jį suspardyti, negu ant jo užšokti, kas dažnai nepavyksta. Ir ko jie ten bėgioja? Tipo įsibėgėsiu ir smūgis bus geresnis? Tiek mušasi, tiek mušasi ir jokio kraujo nebūna.

Jei turi problemų su sutuoktiniu, tai eisi jas spręsti į televiziją?

Komentarų: 5 Magų triukai ir amerikietiškos imtynės

  1. adia

    Sutinku, kad ten daug kas surežisuota, tačiau „Amerikietiškos imtynės” man vistiek patinka. Kartais galima daug prisijuokt=)

  2. anonimas

    nu karoc amerikietiškos imtynes kartais būna juokingos, todėl tai yra jėga

  3. a.v.

    Ttai ne vien režisiura buna ir galingu traumu o tie kurie čia peza tegu ………

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.