Man taip nebus

Kuo jaunesni esame, tuo naiviau tikime, kad turime imunitetą visoms nelaimėms, ligoms ir netgi mirčiai. Galvojame, kad tai gali atsitikti kitiems, bet ne mums. Jis vairavo išgėręs ir padarė avariją. Man taip nebus. ji atsidavė vaikinui ir jis ją po to paliko. Man taip nebus. Jis pradėjo vartoti narkotikus ir tapo priklausomas. Man taip nebus. Bet taip atsitinka. Ir mes nustojame tikėti savo imunitetu.

Kokiu kitu melu tikime, kai suaugame? Matome žmones, kuriems sekasi, kurie pasiekia šlovės, turto, pripažinimo viršūnes ir pri(si)pažįsta, kad tai ne tai ko jie ieškojo. Jie tarsi įkopia į Everestą ir sako kitiems – „Neverta“. Bet mes netikime. Mes sakome – „Man taip nebus“. Bet taip atsitinka. Ir vėl įklimpstame į narkotikų, alkoholizmo ir beprasmybės liūną. Arba iššvaistome savo gyvenimu siekdami tos Everesto viršūnės.

Būtų žiauru čia tiesiog sustoti ir pasakius kuriuo keliu neiti, nepasakyti, kuriuo visgi eiti. Nes turbūt dabar tau kyla klausimai – „tai kaip visgi gyventi, ko siekti, kaip būti laimingam?“ O mano atsakymas trumpas – Jėzus.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.