Miestas. Gamta. Pavasaris

Ar kada susimąstei kaip miestas atitolina mus nuo gamtos? Patys bėgame nuo jos, o paskui tik kuriame užuominas ir dirbtinumą. Tai kas mums primena gamtą. Dirbtinės gėlės, fontanai, gamtos garsų įrašai, parkai [kas neuždustume], paveikslai, vaizduojantys gamtą, naminiai gyvūnai. Visa tai tam, kad jaustumėmės kaip „namie”.

Miname dviračius ir vis vien nenuvažiuojame nei metro, nors ir monitorius rodo ką kitą. Geriame netikrą pieną, vaisių sultis, valgome dirbtinį medų. Gaila tik, kad tabletės negali atstoti maisto.

Anksti atėjęs pavasaris kviečia bėgti iš miesto, iš jo dvoko, besiužsikemšančių arterijų ir nuolatinio šurmulio.

Komentarų: 2 Miestas. Gamta. Pavasaris

  1. iv

    Sveikas Aurimai!!! Neesame pažįstami, bet užėjau į ši tavo saitą – labai ir labai patiko!!! Šaunuolis!! esi gilus žmogus ir atrodo labai fainas!!!! Ačiū tau labai padėjai man – rašau diplominį darbą ir paskaičius tavo pamąstymus – kilo daug įdomiu idėjų… ir šiaip – visada malonu paskaityt žmonių žodžius, pamąstymus… – o tuo labiau – pozityvius ir gerus, gilius – kaip tavo. Šaunuolis !!!!

  2. girl

    Tavo pradžios žodžiai kaip tik man tiks rytojaus topikui. Labai teisingai ir gerai mąstai, mano irgi tokia nuomonė, tik neradau tinkamo išsireiškimo, bet šitie žodžiai labai gerai parinkti tavo.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.