Mylėk save

Pirmas žingsnis link meilės sau yra savęs priėmimas tokio, koks tu esi. Kitų neigiamas savybes pastebime labai lengvai. O savąsias? Dažniausiai, mes jas jas ignoruojame ir įsivaizduojame, kad jų neturime. Ir kenčiame vaidindami kokie mes nuostabūs.

Komentarų: 5 Mylėk save

 1. Dzix

  Kažkada norėjau būti kažkuo kitu…Nes turėjau labai daug kompleksu priskiręs sau. Bet dabar noriu būti tik savimi. Aš išmokau myleti save, išmokau pasitiketi savimi ir priimti save koks esu, gal nepatykesit, bet aš jaučiuosi laisvas, ir man visiskai nesvarbu ką kiti apie mane pagalvos… Aš tiesiog džiaugiuosi gyvenimu…

 2. mhm

  nesąmonė. žmonės žino savo blogąsias savybes. (tikrai neįsivaizduoja, kad jų neturi). žino net labai puikiai. jų neignoruoja. bet.

  1. joms pasiduoda.
  2. kovoja su jomis.
  3. žino, kad turi, bet vis bando nuslėpti. suvaidinti. apsimesti. o yla išlenda iš maišo. ir ką? gaila tokių žmonių. gaila kartais savęs.

  šeip ar taip. visai nemanau, kad žmonės kenčia vaidindami, kad jie nuostabūs. kai vaidini, stengies įsijaust į vaidmenį. ir visai nesvarbu, koks tas vaidmuo yra. įsijauti. prasideda dvigubas gyvenimas. kas toliau? toliau tai, kas toliau gi. :D.

  ką reikia daryti su ydom? būt geriems ir stengtis jų nebeturėt? atsisakyt? vaidint? ar pasiduot? manau, kad reikia visko. reik kartais ir būt nuostabiu žmogumi, ir tokį suvaidint. ir reikia būt blogu. visko reikia. tolesniam supratimui. tobulėjimui. gyvenimui. suvokimui. viskam. SAU.

 3. me

  Iš tikrųjų, manau, jei nemokėsime savęs mylėti, tai ir kitų nemylėsime. Ir nereikia bijoti teigiamų ir neigiamų savybių, kadangi niekada nėra ribų tobulėjimui. Todėl svarbu tai suvokti ir nestovėti vietoje!

 4. Citrina

  Nesutinku, kad žmonės savo neigiamų savybių nežino ir jas ignoruoja.Man jos kaip tik dažnai kliudo, nes per daug atsiranda savikritikos, kompleksų trukdančių pasireikšt.Tačiau stengiuos save labiau mylėt :), o dėl kitų žmonių … „Visiškai nesvarbu, ką galvoja kiti – kadangi jie galvos apie tai bet kokiu atveju.”

 5. Audrius

  Taip, reikia mylėti, gerbti ir vertinti save. Tai raktas į laimę ir meilę kitiems. Tačiau reikia nestovėti vietoje ir tobulėti, tobulinti save, savo charakterį, artėti link tikrojo Aš. Dažnai tai žmonės daro ne taip. Jie žūtbūt stengiasi savo neigiamas savybes pašalinti, ir nesėkmės didina savigailą. Aš manau, kad reikia ne blogąsias savybes šalinti, bet gerąsias didinti! :) taip blogosioms savaime neliks vietos, nes neskirsime joms dėmesio :D

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.