Nacionaliniai tinklaraščių skaitymo ypatumai

Kiekvienas žmogus turi savo tinklaraščių skaitymo įpročius. Skiriasi skaitymo stilius ir netgi motyvacija. Žinau, nes klausiau. Vienintelis bruožas būdingas beveik visiems yra tas, kad mes dažnai tingime skaityti didelį RSS srautą. Atsidarai skaityklę ir matai šimtą naujų įrašų. Supranti, kad visų perskaityti nenori ir nespėsi. Tai ką tada darai? Aš tokiu atveju pirmenybę teikiu tinklaraščiams, kurių autorius pažįstu arba labai mėgstu skaityti jų įrašus ir žinau, kad nenusivilsiu perskaitęs. Kitus įrašus praskrolinu, kad užskaitytų kaip perskaitytus ir kartais perskaitau visą, jei užkabina antraštė.

O kaip skaitai tu?

Komentarų: 9 Nacionaliniai tinklaraščių skaitymo ypatumai

 1. Paulius

  Aš irgi turiu susidaręs savo mėgstamų tinklaraščių sąrašą, o skaitau tik tuos įrašus, kurių antraštės mane sudomina. Visa kita praskrolinu, taupydamas laiką.

 2. Arvydas

  Hmm.. man kažkaip užtenka http
  ://www.blogeriai.net 50 pirmųjų žodžių nuspręsti ar įrašas bus įdomus ar ne. Ten visus ir skaitau :)

 3. osam

  Antraštė + autorius + mane įdomių temų klausimas/atsakymas/straipsnis = skaitom įrašą.

 4. Gytis

  Ar įdomus įrašas, aš sprendžiu tik jį perskaitęs. Nežinau, galbūt labai netaupau savo laiko, o galbūt gerbiu tuos, kurie rašo.

 5. scania

  Rss pas mane nedidelis – retai kurį prenumeruoju. Tad pirmiausia ten. Po to blogorama. Po to blogeriai.
  Į rss pakliūna tie tinklaraščiai, kurie skaitant įdomų straipsnelį pamatau, kad šitame tinklaraštyje jau skaičiau ką įdomaus :)

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.