Padrikai arba nekreipk dėmesio

Medžiagos mūsų kūne. Skysčiai ir visa kita. Nuo vienų ir kitų koncentracijos priklauso kaip tu jautiesi. Žinoma gali pakilti virš viso to, bet tai ne taip lengva. Yra du būdai jaustis kitaip: prisivaryti visokių medžiagų išoriškai ir tai keis tavo vidų arba gali būti pakeistas ne vien medžiagomis, kas nors įžeidžia, įsimyli ir vėl kitokios medžiagos. Bet tada gaunasi, kad esi per daug priklausomas nuo išorės. Ne, yra ir trečias būdas. Jis prasideda iš vidaus.

Kodėl arkliai tokie stiprūs jei jie nevalgo mėsos?  Ar paslaptis avižose ar žolėje? Jei gyveni daugiabutyje ir nori auginti žirgą, jį galima laikyti balkone? O kaip jį įvaryti? Priekiu į užpakalį ar užpakaliu į priekį? Arklys užprogramuotas būti arkliu, jam tapti nereikia.

Baltas dangus išraižytas linijomis tarsi, kas ant popieriaus tušu būtų pripiešęs. Nepaprastas vaizdelis išnykstantis, kai užsidedi akinius. Kas yra tikra? Netikiu žmonėmis, kurie teigia galintys pasakyti kaip iš tiesų yra, o ne kaip jiems atrodo. Yra žmonių, kurie tai gali, bet jei taip nesigiria.

Susitarkim, kad yra taip ir ne kitaip. Ir visus, kurie mums prieštaraus deginkim ant laužo. Nes mes baisiai nemėgstame būti neteisūs.

Komentarų: 9 Padrikai arba nekreipk dėmesio

 1. PinkCity

  Žmonės, galintys pasakyti tiesą, tyli, nes žino, kad šnekėjimas tebus burnos aušinimas. Reikia nepaprastos drąsos ir absoliučios meilės žmonijai, kad sakytum milijonams tai, ką vis viena išgirs tik vienetai. Man taip atrodo ;)

 2. Laima

  O man atrodo, kad tiesos sakymas kenkia tiems, kurie tos tiesos klausosi. Būna kur kas geriau, kai žmogus pats atranda tą tiesą- tada būna mažiau šokiruotas, todėl nekelia prieštaravimų ir viskas atrodo savaime suprantama. Jokio streso:)

 3. scania

  Jei būtum prisiminęs tigrą, ar būtum parašęs: tigrai nevalgo žolės, ir todėl tokie stiprūs?

 4. Kostas

  Eilinį. Kartą.
  Išminties neperduosi. Žmogus tai turi pats patirti.

  Kita vertus, kas nors gali padėti eiti ta linkme (gali ir pakenkti). „Aš tau tik galiu parodyti duris. Pats turėsi pro jas praeiti.” – Morfėjus (ta pati „Matrica”. Ak, kiek daug filosofinio marmalo holivudiniame filme).

 5. Aurimas Gudas

  Scania: ne tigrai nestebina, jie juk plėšrūnai ir valgo mėsą. Stiprybės maistu labiau laikau mėsą, o ne žolę :)

 6. scania

  Beje, jei mano komentarai erzina, ati atsiprašau, niekada nesityčioju, užtat šyptelėti visada traukia. Ir kartais nerimtas požiūris duoda peno visai rimtoms mintims :)
  Aš dažnai būnu neteisus, nemėgstu to dalykėlio, bet dar labiau nemėgstu būti asilu ir užsispyrus nepripažinti klaidų :)

 7. Laura

  Arkliai atbuli beveik nevaikšto, todėl tektų jį į balkoną varyti priekiu :) Štai ir atsakymas :)

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.