1 komentaras

 1. P

  Bet ką įrašydamas nemeluos sau tik laimingas žmogus :)

 2. scania

  Jei žmogus laimingas, tai nėra jokių ,,jei aš…” :)

 3. Karolis

  Sutinku 99%, bet ne wiska apgalwojot vaikuciai! Pagalwokit apie tuos kurie nieko neturi. nei seimos, nei ka walgyt, nei ka apsirengt! manau jie tikrai rastu ka ten ka parasyt ir neapgautu saves

 4. Pingback: Blogorama #271 : nežinau.lt

 5. zalia

  Jei aš būčiau, kuris mokėtų džiaugtis kiekviena sekunde, būčiau laimingas.

 6. milda

  „Laimė yra ne turėti, o nenorėti“ (Dalai Lama). Visada gali būti turtingesnis lygiai taip pat, kaip visada gal iturėti kažką mažiau. Pavyzdžiui mano šeima buvo daug laimingesnė, kai jogurto galėdavome nusipirkti tik kartą per mėnesį, nes buvo darna. Beje, tuomet nesvajojau apie turtingesnius laikus. Mes tiesiog buvom laimingi.

 7. Laima

  Jei būčiau…tai būčiau laimingas atrodo tarsi laimės planavimas. Kažkokia nelogiška utopija… Beje, kaip žmogus jausis laimingas tuo atveju, jei laime iš anksto apibrėžta. Man atrodo, kad laimingu tampama tik dėl atsitiktinumų ir netikėtumų…

 8. Diamond

  Iš tikrųjų tokių žodžių, kaip turėčiau, būčiau, žmogaus žodyne neturėtų būti. Tai rodo neužtikrintumą ir nepasitikėjimą savimi… Aš galiu ir turiu. Štai šie žodžiai turi būti dominuojantys.

 9. mantas

  Jei gauni ko nori tai būni laimingas (trumpam), bet po kurio laiko nori dar ir dar..,aš manau kad neturėjimas yra pats didžiausias dziaugsmas ir turtas, o darymas gero, padėjimas kitam dar ta džiaugsma padidina.., aš jau ketverius metus esu itikejęs, stengiuosi gyventi tajp kaip moko Dievas ir tikrai turiu džiaugsma širdyje, kuris neblėsta net ir esant sunkumams, aš žinau kad kuomet man sunku Jis man padeda ir parodo išeitį, bet ne kaip man atrodo geriausia, bet kaip Jis mato busiant geriausia…, tai wat as atsiduodu i jo valią ir gyvenu…PATIKĖKIT…. GYVENIMAS NUOSTABUS!!!!

 10. vaida

  as manau kiekvienas zmogus nors sirdies gilumoje pagalvoja „jei as tureciau”,”jei as buciau” nors ir realiai nenori taip manyti..toks jau tas gyvenimas

 11. baba jaga

  Rašau iš USA, tai ir patarlė bus angliška: „The happiest people aren’t the ones, that have everything the best, the happiest people are the ones that make the best of everything that comes their way.”
  Aš laiminga paskutinį kartą buvau per savo gimtadienį prieš mėnesį – stovėjau įsibridusi iki kelių Meksikos įlankos pakrantėje šviečiant vidurdienio saulei ir lengvam vėjui kedenant mano plaukus, buvo taip šilta ir gera, kad pagalvojau, jei šią akimirką numirčiau, mirčiau laimingiausiu žmogumi pasaulyje. Kartais žmogui taip nedaug reikia, kad būti laimingu, tik reikia sugebėti pagauti tas laimės akimirkas.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.