Ech vaikai, vaikai

Pradėta kurti: 13-05-2005

Ech vaikai, vaikai. Kokie jie nuostabūs. Kiek daug mes galime iš jų išmokti. Bet vietoj to mes juos patys sugadiname. O juk jie tokie išradingi ir turi labai lakią fantaziją. Anūkas paklausė senelės ar ji žino kas galėtų pakelti namą. Senelė nežinojo. O anūkas atsakė : transformeris.

Jei paklaustume suaugusio žmogaus ką galime daryti su kėde, jis atsakytų, kad galima ant jos sėdėti. Ir nelabai ką daugiau sugalvotų. O vaikas pasakytų, kad kėdė gali būti kosminė raketa, ant jos galima važinėtis, jei ji turi ratukus, ant jos galima atsistoti ir jaustis aukštam.

„Kažkuris iš namiškių klausia: “Kuo norėtum būti užaugusi?” Mildutė užtikrintai atsako: “Milda!”“ Mildutė nemasto taip kaip suaugusieji. Užaugusi ji nori būti savimi. Kitaip nei suaugusiems jai nereikia ordinų ir titulų. Ji nori išlikti savimi. Jeigu jos paklaustume kas ji tokia yra ji atsakytų, kad yra Milda. Suaugusieji taip nedaro. Jie sako: Aš verslininkas. Bet iš tiesų jis yra Marius. Jis tik save tapatina save su kažkuo kitu.

Komentarų: 3 Ech vaikai, vaikai

 1. Antibalta

  Bandžiau savo sūnui paaiškinti, kad sniegas – tai sušalęs vanduo ir jo klausimas: tai, jei prisnigs į duobę – ar bus sniego bala?- išmušė visas fizikos žinias iš mano galvos :)

 2. Anonimas

  Nuostabi svetainė, iš kur tiek noro kurti, rinkti, rašyti….

 3. Kris

  Iš mano pokalbių su dukra:
  Aš: Gabyte, kuo tu busi užaugusi?
  Gabi: Stengsiuos būti žmogumi…

  Gabi: Mamyte, kiek klientų šiandien turėjai?
  Aš: 5
  Gabi: O kokie jų vardai?
  Aš: nepaklausiau….
  Gabi: Fui kokia tu nedraugiška.

  Einam pasivaikščioti ir matom valkataujanti šunį.
  Gabi: Mama o tau gražus šitas šuo?
  Aš: tikrai ne.
  Gabi: Kodėl?
  Aš: Nes jis murzinas….
  Gabi: O kodėl jis murzinas?
  Aš: Nes namų neturi….
  Gabi: Juk jis dėl to nekaltas, man tai jis gražus.

  Važiuojam traukiniu ir kitam vagono gale sėdi pankų būrelis, mano dukra paima saldainių ir nuneša pavaišinti… Paklausiau kodėl pavaišino būtent juos… Gabi atsakė:”Nes jie neslepia kas jiems patinka”

  Gabi: Mamyte, neik rytoj i darba, geriau nukirpk man grifka, as tau sumopkesiu ir sakysim visiem kad turėjai viena klijentą..

  Kaimynė klausia Gabytės kodėl išsiskyrė jos tėveliai…. Gabi: Čia tik mano tėvelių reikalas.

  Šauniajai Gabrielei tik 5 metukai.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.