Energija ir keturi jos šaltiniai

2007 09 05 O visagale gyvybine energija, o didingoji prana, o galingoji či, o karliškoji kundalini gyvate kilk aukštyn ir niekada manęs neapleisk ir dek neblėstančia ugnim.

Energija. mūsų duona kasdieninė. Tai, kuo kasdien esame varomi. Tai, be ko neegzistuotų visa tai kas gyva.

Pilnas energijos žmogus turi švytinčias akis. Pilnas energijos žmogus kaifuoja vien nuo įkvėpimo ir iškvėpimo ir dar labiau jos prisipildo. Toks žmogus yra gerai matomas, būtent į tokius žmones tu atsisuksi pažiūrėti jiems praeinat pro šalį. Toks žmogus gerai jaučiasi. Jam reikia mažiau valgio, miego.

Viskas ką mes darome yra iš energijos. Nei vienas veiksmas negalimas be jos. Labai energingas žmogus yra nenustygstantis vietoj, tarsi fejerverkas. Jis nori veikti, nes nenori viso to laikyti savyje. Jo veiksmai yra atliekami su noru, o ne dėl to, kad reikia. Toks turėtų būti kiekvienas veiksmas.

Automobilis turi nuostabią energijos formą – benziną. Žmogus „veikia” šiek tiek kitokiais principais. Jis turi keturis energijos šaltinius. Kokie jie? Tris jau paminėjau. O 4-tą pabandyk atspėti. Parašyk komentaruose visus keturis.

31190_3358

1 komentaras

  1. Saulėgrąža

    Meditacija ir joga. Šie dalykai teikia dvasinę energiją

  2. Sophia

    Man asmeniškai – miegas, valgis, įkvėpimas ir juokas :)

  3. Axis

    3 energijos šaltinis yra kiti žmonės (nemoku deramai argumentuoti šio pasakymo).

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.