Instrukcija kaip užmigt naktim

Instrukcija kaip užmigt naktim

Turbūt jau pastebėjai kokią didelę įtaką turi miegas turi tavo nuotaikai ir sveikatai. Pameni kaip jauteisi kai miegojai per mažai, per daug arba ne laiku nuėjai miegoti? Miegas taip pat yra vienas iš keturių pagrindinių energijos šaltinių. Kiti trys yra maistas, kvėpavimas ir pozityvus mąstymas.

„Gal tu turi instrukciją, Kaip man dabar užmigt naktim?” Jurga Šeduikytė

Turiu:

Kaip užmigti

Mano manymu niekada nekankins nemiga, jei dienos metu, o ypač vakare nesinervuotum ir neturėtum didelių rūpesčių, būtum pakankamai pavargęs ir eitum miegoti pastoviu laiku. Bet ką daryti jei nemiga visgi kankina? Štai keletas patarimų:

ėjimas miegoti turi būti suplanuotas, turi save užprogramuoti, kad eisi miegoti tada. Kūnas tam ruošis. Tačiau planuoti eiti miegoti pirmą valandą nakties irgi nereikėtų. Kodėl? Miegas nebus kokybiškas. Para turi savo ciklus ir neverta jiems priešintis. Geriausias laikas eiti miegoti yra 21 val. Bet jei buvai įpratęs vėlai miegoti tai iš karto ir nebandyk užmigti 21 val. Nepavyks. Tuščiai prasivartysi lovoje. Savo ėjimo miegoti laiką reikia ankstinti kas 15-30 min. kasdien.

2 val. prieš ėjimą miegoti galima išgerti valerijono šaknų arbatos. 1 val. prieš – melisos metų, šilto pieno su medum (nors ir patogu, bet šildyti pieno mikrobangų krosnelėje nepatariu). Išeiti pasivaikščioti. Išvėdinti kambarį. Didžiulis malonumas yra miegoti prie atidaryto lango ir ne mieste. Žinau ką sakau.

Ko nedaryti prieš einant miegoti

Nepersivalgyti, geriau visai nevalgyti, ypač vaisių, nežiūrėti televizoriaus, nesinaudoti kompiuteriu.

Komentarų: 7 Instrukcija kaip užmigt naktim

 1. Asta

  *dirbu iki vėlumos, kartais iki ryto…
  *beveik visada prieš miegą turiu reikalų priešais kompiuterį (kaip dabar)
  *miegu prie atidaryto lango, bet miesto centre.
  *niekada dvi dienas iš eilės neturiu galimybės nueiti miegoti tuo pačiu laiku…
  *programuotis iš anksto negaliu, nes niekada nežinau, kada atsirasiu lovoje.

  *užtad kvėpuoju giliai, valgau nereguliariai, bet skaniai ir pozityviai mąstau nuolat.

  *jokia nemiga nekankina.

  *visdėlto, jei kada kokia atsiras, perskaitysiu instrukciją dar kartą. :)

  Asta

 2. zivile

  Ėch… pabandysiu… Bet niekaip negaliu išmesti iš galvos skaudžių prisiminimų… Išgyvenu juos per nauja kiekvieną naktį… Kovoju, bet… Ėch… O man dar tik 16… Jau tikrai kare… Labanakt :*

 3. ja

  Man tinka, bandysiu neprisivalgyti ir nesėdėti prie kompiuterio/TV…

 4. Jimm'ė

  Oh,aš visuomet.visuomet prieš miegą atsiguliu į lovą ir maigau loptop’o mygtukus,tuomet persivalgau vaisiais,dar pasirašinėju,uždarydama loptop’a mintyse galvoju ‘šiandieną internetiniai draugai baigėsi,laikas miegot,Sima’ tuomet miegasi ir dar kaip saldžiai,uch,dieve padėk *.*

 5. agnesita

  hmmm miego metu mes atstatome savo jėgas, panašiai kaip ir krauname mobiliojo telefono bateriją, o jei kankina nemiga tuomet vadinasi mūsų vidinė baterija dar nėra išsikrovusi ir jos nereikia pakrauti, manau jog geriausias vaistas prieš nemigą yra pastovi veikla dienos metu:) o jei nemiga kyla dėl kažkokių sunkių išgyvenimų, atsigulus į lovą patarčiau atpalaiduoti visą kūną, mintimis nugrimzti kažkur toli toli, ten kur gera ir gražu, pvz pamėginti įsivaizduoti jaudinantį saulėlydį prie tolimos jūros, ar pievą pilną lauko gėlių kurioje guli ir mėgaujiesi šiltu vasaros vėjeliu… aišku daug kas mintyse dabar tariate žodžius: „nesąmonė, tai nepadeda” ir pan… bet ar bent mėginote? :) Aurimai, tavo patarimai taip pat labai geri ir aplamai tavo požiūris į gyvenimą ir įvairius dalykus subtiliai įdomus, norėčiau kada pabendrauti su tavimi realiai:)

 6. žmogus

  O aš kaip tik dabar su išmaniuoju :D tai beveik kompiuteris, ir tuo pačiu metu tv ziūriu ;D reiks bandyti keisti įpročius ;D

 7. Pingback: Aforizmai apie žodžių galią - Mintys.lt

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.