Kaip gyventi įdomiai

Įdomus gyvenimas

Pradėta kurti: 24-02-2005

 • Niekada nepraleisk progos nuveikti kažką naujo. Visuomet priimk pasiūlymus, bet prieš tai gerai juos apgalvok. Niekada nesakyk „Čia ne man“ arba „Man nepavyks“ „Aš nemoku“. Nepraleisk progos pabandyti. Blogiausia kas gali atsitikti – tai nepatikti.
 • Negalvok apie tai ką žmonės galvoja apie tave. Tau nusispjaut į kitų nuomonę. Žmonės daug ko nekenčia, gal jie nekenčia tavęs, gal nekenčia to ką tu darai, bet ai neturi tavęs sustabdyti. Atsikratyk tos baimės, baimės ką žmonės pagalvos, ir gyventi bus lengviau. Daryk kas tau patinka tik nekenk kitiems. Tu gali būti laisvas tol kol nevaržai kitų laisvių. Nevaržyk savęs, šypsokis, garsiai juokis, daryk sniego angelus, grok ir dainuok autobuse, gatvėje, ant stogo, ar po langais, bėk, lėk, šokinėk, daryk tai kas tau patinka.
 • Negalvok apie rytojų. Jis vis tiek ateis. Nebijok to kas bus rytoj. Ateities tu neturi, praeitis praėjo. Yra tik dabar. Nustok rūpintis, nustok nervuotis, atsipalaiduok.
 • Žaisk. Žaidimas nėra vien tik vaikų privilegija.
 • Šok. Nesakyk, kad nemoki. Šokti neišmoksi nešokdamas. Šokdamas negalvok kaip tu atrodai iš šono.
 • Kurk. Kurk kas šauna į galvą. Nuo internetinių svetainių iki pilių iš snarglių.
 • Pamiršk taisykles. Sulaužyk jas. Ir susikurk savąsias.

Tegul tavo gyvenimas būna spalvotas kaip vaivorykštė.

1 komentaras

 1. Kostas

  Sveikas, Aurimai, esi gerų minčių siuvėjas ir rinktuvas.

  Tikiuos, nepyksi, kad tave pacitavau savo (labai) jauname puslapyje.

  O šis įrašas senas, bet strikinėdamas jį užtikau, ir… na, jis liepsnoja ir įkvepia. Ačiū :)

 2. Aurė.

  Aurimai, tavo mąstymas nuostabus. Tu tikrai gali padėti žmonėm neliūdėti, nusišypsoti ir pradėti svajoti.

 3. Jonas

  Ha…. Atrodo viskas taip nesvietiškai paprasta.. Suprantu, skamba puikiai, šauniai, bet per save perkopti sunku. Ir ką aš čia kalbu. Norėčiau būt tokiu.

 4. Živilė

  Man labai patiko , norėčiau išmokti taip matyti gyvenimą.

 5. :]

  nuostabus straipsniukas, perskaitęs šitą aš pasikeičiau…

 6. -

  Kada žmogus pradeda galvoti apie gyvenimo prasmę? Tam yra priežastis, nesėkmė, po nesėkmės, tai tikrai priverčia susimastyti. Kodėl mažiau besistengiantis, mažiau nusipelnęs žmogus gyvena lengviau, gauna daug geresnių, patogesnių, vertingesnių progų nei tu? Tik po tikros nesėkmių virtinės susimastai. Nuleidi rankas ir leidi save stumdyti visiems, kas sugeba tavim pasinaudoti,laukdamas kol viskas susitvarkys, eidamas į darbą nuleistomsis rankomis, nusiminęs, tikiesi geresnio rytojaus nors pats žinai, kad jo nebus, nori, kad tave kaikas paguostų, bet aplinkiniai nemato kaip tau sunku. Tada ir kyla mintys kodėl man taip yra? Ką aš blogai darau? Nusimeni dėl neišsipildžiūsių ambicijų, leidi save kitiems stumdyti, galvoji ar šiandienos darbas turės atoveiksmį rytojui, visada tikiesi blogiausio, nebemoki džiaugtis paprastais dalykais, stebuklais kurie kasdien mus gali pradžiuginti, nuo naminio gyvunėlio iki žmonos ar vaikų, užsibrėži tikslus kurių negali pasiekti, nes to tau neleidžia aplinka, o ne tavo trūkumai, tavo ambicijos dūžta, visas pasaulis griūna, bet retkarčiais tave užplūsta spindulėlis šviesos, kuris suteikia jėgų kovoti, bet štai vėl nesėkmė, tavo noras laimėti tave vėl sugražina prie senų darbu ir tu patiri dar vieną nesėkmę, atrodo kovoti jėgų nebėra, bet tu vel atsistoji, pradedi iš naujo ir labiau užtikrintai kovoti dėl savo tikslo, bet jei tau nepavyko primus 3 kartus, kodėl manai, kad pavyks dabar? Tave žudo tavo noras nebūti eiliniu žmogumi, noras pakilti aukščiau, deja tu to negali. Tada viena vakarą atsisėdi ant kėdės, apmastai savo pralaimėjimų priežastis, bet geresnio kovos būdo negali sugalvoti, norisi į viską spjauti, deja tu to negali, nes tikiesi, kad tau pasiseks.
  Bet tiesa tokia spjauk į tai ko negali pasiekti, tik nusivilsi, džiaukis kasdieniais dalykais, negalvok ar rytoj tau bus blogai, susikurk sau pramogą, kuri pastūmėtų tave ištverti dar vieną dieną, sukurk tai, kad grįždamas namo jaustumeisi laimingas, žindomasas, kad turi užsiėmimą kuris tave pradžiugins, nusipirk šunį, paprastą, kuriam nereiktų daugiau priežiūros, nei tavo vaikui ir tu jau turėsi ištikimą drauga, skirk visus savo išteklius (nebūtinai finansinius), susikurti gerą aplinką aplink save, kai jausiesi laimingas nesiekdamas savo tikslų, kai ryte pabudęs žinosi, kad tau šiandien nereiks praleisti visos dienos prie tikslų kurie tave tik žlugdo, kai tikrai būsi laimingas,tada tavo protas bus blaivus, pamastyk ką anksčiau darei blogai, kai apmastysi viską vieną kart, apmastyk antrą, žinok, kad gali vėl patirti nesėkmę, bet dabar po nesėkmės tu turi aplinką kurioje jautiesi laimingas, tik tada gali visas jėgas vel skirti savo troškimams, kovoti iki galo, tobulėti, ir štai tu dar per žingsnį iki savo tikslų, nepasiduok, nes po nesėkmės turi kur grįžti, turėk savo nuomonę, būk laimingu, žinok, kad tu ktiems svarbus, kaip tau jie.Tada pasieksi savo tikslus, arba patirsi dar daugiau nesėkmių, bet jos tavęs nesužlugdys.

 7. Sandra

  Tikrai puikūs ir įkvepiantys patarimai. Aurimas šaunuolis, kad randa laiko savo mintimis pasidalinti su kitais :) Šie patarimai man priminė vieno autoriaus knygas. Tas autorius yra Robin Sharma, jo knygos nuostabios, ir jose galima rasti daugiau panašių patarimų, įkvepiančių pamokymų (siūlyčiau pradėti nuo „Šventasis, banglentininkas ir vadovas”), manau ne vienas, perskaitęs šią knygą, pakeis savo gyvenimą ir požiūrį į jį, taip pat kaip perskaitę Aurimo blogą :)

 8. Prana

  Išėjau į naktį, dangus žvaigždėm strazdanotas… Padariau septynetą sniego angelų ir pasijutau geriau,gerai…šauniai:)
  Dėkui Aurimai!

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.