Man patinka šis ruduo

Man patinka šis ruduo

Man patinka šis ruduo. Nepamenu kada buvo geresnis. Man patinka, kai lyja. Patinka, kai laikas sulėtėja arba visai nustoja eiti. Patinka, kai miestas ištuštėja ir atrodo, kad jis visas priklauso tau. Man patinka būti toje vietoje, kurią parodė Andre, kur tyliai groja lempos ir gali sau netrukdomas skaityti. Man patinka atėjus į universitetą visiškai nuoširdžiai ir tik dėl to, kad pats to noriu, neplanuotai sušukti: Salvė! (Gyvuok!). Man patinka prastai parašyti prancūzų koliokviumą ir visiškai dėl to nesinervinti. Man patinka rinktis ar reaguoti į išorę ar likti viduje. Nors ir ne visada tai pavyksta. Man patinka, kai sutiktas dėstytojas paspaudžia ranką ir paklausia kaip gyvenu. Man patinka, kai per filosofinio teksto koliokviumą gaunu versti ištrauką iš Mikės Pūkuotuko, kai jis eina pas Triušį į svečius. Man patinka lapų spalvos. Man patinka, kai jie krenta, kai aš einu tarp jų, kai spardau kaštonus. Man patinką klevai. Man patinka vieną pasodinti. Man patinka, kai galiu paskambinti ir nevaržomai kalbėti kiek tik noriu. Kai galiu kasdien išsiųsti tą pačią žinutę daugeliui žmonių. Kai duodamas jaučiuosi taip tarsi imčiau. Man patinka po kokių 2-3 metų pertraukos sugrįžti į lovą.

Ir dar galėčiau tęsti ir tęsti. Bet viskas telpa viename žodyje. Ačiū.

Ruduo

2007 10 18

Komentarų: 9 Man patinka šis ruduo

 1. Neringa

  Patinka kai miestas ištuštėja ir atrodo, kad jis visas priklauso tau . —- TAI yra super super super :). Va būtent rudenį ir aš tai jaučiu ir tik savaitgalio rytais. Aš tada einu ir neskubu. Palaukiu kada užsidegs raudona prie šviesoforo ir tada laukiu, kad vėl bus žalia.
  Šiandien prisispardžiau. Tikras spalis.

  ai, kad ir kaip būtų Ruduo yra gėris. Ar ne? Juk taip? :))

 2. Pingback: Blogorama #227 : nežinau.lt

 3. Lacostes

  Man patinka skaityti savo geriausio draugo mintys ir būti jam šią akimirką dėkingam už daug akimirkų, man patinka nesilaikyti rašybos taisyklių, kai net apačioje nurodyta taip nedaryti, man patinka rasti netikėtai ir perskaityti straipsni apie save, man patinka kai visi miega, patinka tai žinoti, ir pusę keturių rašyti atsiliepimą, man patinka sėdėti pusnuogiam šiltame kambaryje ir gerti nesaldžią arbatą, ir viską daryti ko galbūt nemėgsiu po kelių metų, bet kam tai svarbu, juk aš esu, kad ir ne toks laimingas kaip kitas žmogus,laimėjęs milijoną, bet aš sau pačiam esu pats laimingiausias, nes galiu šią akimirką daryti kas man patinka.. :)

 4. Goda

  Oo, ir man labai patinka ruduo, ypač šis. Nežinau kodėl, bet šis ruduo man kitoks, išskirtinis ir pats geriausias.

 5. Pingback: Atsakas į prieš tai parašytą straipsnį

 6. Blatas

  Aš sugrįšiu rudenį

  Kai medžiai jau stovės nuogi

  Tokie pavargę..nusivylę..

  Pavasario ilgėdamasi ir laukdami..

  Aš sugrįšiu rudenį…

  Kai šaltas vėjas rankas kandžios šalčiu..

  O lietus nenustos ant langų laiškus rašyti..

  Nežinau..ar skaitysi juos tu…

  Aš sugrįšiu rudenį…

  Ieškosiu tavęs tarp vėjo ir lietaus

  Apklosiu tave šiltu savo ilgesiu..

  Mintimis skubėsiu prie tavęs prisiglaust..

  **

 7. Pingback: Mokytojų dienos sveikinimai

 8. dadzi

  Nežinau kodėl, bet ir man Šis ruduo kažkuo išskirtinis.. pastebėjau tai, ko dar, regis, nemačiau niekad nors pro šalį lėkiau… niekados man nepatiko ruduo.. bet šis… galėtų jis nesibaigti…

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.