Nemokami apsikabinimai Kaune

Apsikabinimai! Ir dar nemokami! Kuo daugiau tuo geriau. Apsikabinimai pusryčiams, pietums, ir vakarienei. Visa diena tarsi didelė šventė.

Vakar dalyvavom nemokamų apsikabinimų šventėje. Su sąlyga, kad nespėjom su visais, tai dalyvavom atskirai. Su nuostabiomis merginomis pasidarėm plakatą ir ėjom per visą laisvę iki Rotušės. Viskas pavyko labai gerai. Visi iki vieno žmonės, kuriuos apkabinome, mums dėkojo ir gyrė. O tie, kurie atsisakinėdavo, dažniausiai tai darydavo mandagiai ir šypsojosi. Kokius atsisakymus girdėjome: neturiu laiko (neturi trijų sekundžių?); ne, aš negaliu (turi rankas? vadinasi gali); galbūt kitą kartą ( tik kitą kartą? ir tai tiktai galbūt?). Vienas vestuvinį žiedą rodė kaip pasiteisinimą kodėl jis negali apsikabinti. O pats geriausias pasiteisinimas buvo: aš ir taip turiu, kas mane apkabina. Šitą užskaitėm kaip galiojantį.

Free hugs

Labai dažnai apkabinėjami žmonės klausė kokia proga mes tai darom. Sakydavom gerumo proga ar dar kaip nors. Bet argi tam reikia progų? Progas galima ir išgalvoti. Dėl to, kad šiandien 8-ta vasaros diena, 14-ta, 39-ta, dėl to, kad šiandien šviečia saulė, dėl to, kad tau šiandien gera nuotaika. Ar reikia priežasties būti geram? „Pasveikinkit vieni kitus. Juk tai daryti šitaip lengva“

IMG_5386

Apsikabinimas yra tik/net apsikabinimas ir pats jo procesas yra malonus nuo pradžios iki galo.

Nemokami apsikabinimai sustiprina arba grąžina tikėjimą, kad žmonės yra geri.

Apkabinimai buvo visokie. Paprasti, nuoširdūs, stiprūs, drovūs, su pakėlimais nuo žemės. Apkabinome moteris, vyrus, vaikus, skustagalvius, merginas, vaikinus, visus, visus!

IMG_5389

1 komentaras

 1. Egle

  Apkabinimas – tai dovana, kurią lengva dovanoti: jos nereikia matuotis- ji tinka visiems, ja lengva keistis su kitais. Ta dovana neturi lūžtančių ar gendančių detalių, ji veikia be baterijų, jos nereikia nuolat prižiūrėti- valyti, tepti.
  Ji sunaudoja mažai energijos, o atiduoda – daug. Už ją nereikia mokėti mokesčių Sodrai. Ją gavus nereikia pildyti pajamų deklaracijos.
  Jos negalima pavogti, pamesti. Ji neteršia aplinkos. Tai – iš tiesų stebuklinga dovana: kuo dažniau ja dalinsi kitiems, tuo daugiau jos pats turėsi.
  P.S nuostabi jūsų idėja….

 2. Karuna

  Norėčiau pakomentuot apie vaivorykštę, bet ten man neleidžia po tuo sarašėliu.
  Taigi.
  Taigi, man yra tekę nueiti, tiksliau nuvažiuoti iki vaivorykštės. Kai tik ją pasieki, ji išnyksta. Tas ne naujiena aišku ir nėra netikėta, tačiau kilo man tokia analogija, kad yra taip su visais troškimais. Iš toli atrodo taip nuostabu, pasakiška ir spalvota, o kai realizuojasi tampa tiesiog …permatoma. Ir sugriūva lūkesčiai, ir iš to nusivylimo imi dairytis naujų vaivorykščių, o kiti nelaimėliai mato tave šalia vaivorykštės ir sako:
  – kaip gerai jam/jai! Ir aš taip noriu!
  Kinai net turi tokį posakį, kad jei nori žmogui palinkėti kažką labai blogo, tai palinkėk, kad išsipildytų didžiausia jo svajonė.

  Tad linkiu su džiaugsmu vaduotis iš iliuzijų!
  Jay!:)

 3. MILDa

  Aš dalyvavau tokioje pačioje dienoje tik Vilniuje. Jei neklystu, būtent nuo to ir pradėjo nemokamų apkabinimų idėja plisti po Lietuvą :) labai gera dovanoti apsikabinimą vienišam žmogui … tikrai :) o tokių, deja, yra nemažai. Pritariui Aurimui, kad su lietuviais nebuvo sunku, bet su užsieniečiais juolabiau :)

 4. m.

  mes Šilutėje per miesto šventę taip pat dalinom nemokamus apsikabinimus:) įdomi idėja.

 5. sanis

  Tik sanis viską su savais gadino ;)
  Antra akcija organizuojama.
  Gal kas turi fotkes tos dienos? :)

 6. Pingback: sanis

 7. Pingback: Mr.Def - www.MrDef.eu

 8. Andželika

  Sveiki =) be galo ši šventė nuostabi,be galo :) Dabar rugpjūčio 18d. Telšiuose šią šventę taip pat žadame daryti, tikimės, kad suteiksim daug džiaugsmo praeiviams ir viskas gerai pavyks :)

 9. Asta..

  Kad daugiau būtų tokių fainų jaunų žmonių, kaip tu :-) Smagu, kad dar kažkas propaguoja tokias žmogiškas vertybes…Bravo TAU!!! Esi nuostabus žmogus, linkiu sėkmės tau, ir sugalvok daugiau panašių akcijų :-P

 10. Sandrutė

  Šita mintis be galo patiko – likau sužavėta :) apkabinau Jus :) spust :)

 11. Alina

  Čia tai geras, pirma kart girdžiu tokia šventė ;]
  Bet man tai patinka, kad mane koks gražus vaikinukas apkabintų per tokią šventę ;DDD(joke);D

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.