Probleminiai kompiuteriai

IMG_6145

Ar čia tik man vienam taip būna? Kiekvieną kartą kai kas nors paprašo kokios nors kompiuterinės pagalbos kompiuteris pradeda durniuoti. Ar čia taip svetimi kompiuteriai manęs nemėgsta, ar veikia didelis kompiuterio savininko neapykanta technikai ar šiaip kažkokios antgamtinės blogio jėgos?  Iš 10-to karto bendromis jėgomis pavyksta atidaryti CD-Romą, vos surandu kodą, o laptopo baterija išsenka iš kart po instaliacijos. Ekstremalus instaliavimas. O padėjus šalia mano kompiuterio laptopą maniškis irgi pradeda ožiuotis.

Paulius  prieš kokius 3-5 metus pasakojo, kad jo šeimoje niekas kitas išskyrus mamą nesinaudodavo wordu, bet kiekvieną kartą kai ji wordą įsijungdavo vis pykdama klausdavo: kodėl čia viskas išmėtyta? Kodėl vėl viskas kitaip?

Komentarų: 2 Probleminiai kompiuteriai

  1. Justinas Beinorius

    Viskas labai pažįstama. Deja, negaliu paaiškinti, kas dėl šių problemų kaltas. Panašu, kad kiaulystės dėsnis :-) Kartą mano Windowsai nulūžo prieš ateinant merginai (turėjom žiūrėti filmą). Buvo oh..

  2. scania

    Kompiuteriai yra iš burtų ir atsitiktinumų srities, visai ne iš mokslo ir dėsnių, kaip kad gali pasirodyti. Beje, sistema, kuri sudaryta iš pakankamai didelio kiekio sudedamųjų dalių yra save organizuojanti – tai yra – gyva. Gal dabartiniai kompiuteriai ir nėra tokie sudėtingi, bet tvirtai sakyt, kad daiktai neturi savo nuomonės… :)

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.