Rudeninės mintys

Pradėta kurti: 2005 10 21

Užsidegė žalia spalva. Ar jau galiu eiti? Tas žmogeliukas juk stovi. Jis tik pakėlęs koją. Ar ir man reikia taip daryti? Ar aš panašus į jį? Ar aš žalias? Kodėl žalia reiškia pirmyn? Žalia ramina, neverčia judėti.

Eina vaikai ir žiūri ką aš rašau. Šalta ant betono sėdėti. Šaltis įsigeria į kaulus. Bet niekada juk nežinai kada Tai ateis. Suskamba varpas ir nežinau kodėl. Juk dabar 16:21, o laikrodis rodo 16:24. Laimingiems žmonėms laikrodžio nereikia. Turbūt per sena frazė ir šiems laikams netinka. Aš laimingas ir su laikrodžiu.

Kas tie marsiečiai? Dievo Marso vaikai? Vitaminai?

Baigėsi.

Kas yra tobula? Nėra nieko tobulo. Nėra tobulų filmų, knygų, nieko. Tobulybė neegzistuoja. Nėra nieko kas patiktų visiem. Mes per daug skirtingi ir tai yra gerai.

Geresniame pasaulyje paskui kiekvieną autobusą važiuotų antras- pavėlavusiems. Arba labiau būtų rūpinamasi sveikata ir net seneliai galėtų bėgioti.

Gerai, kai kalbi laisvas nesąmones ir tave vis vien supranta.

Gal dar nevėlu padėkoti. Gal nespėjau, gal pamiršau.

Visada ramu, kai liūdna, bet ne visada liūdna, kai ramu. Viskas įdomu kas keista, bet ne viskas keista, kas įdomu.

Gaila, kad nieko naujo negaliu jums pasakyti. Jau labai daug kas buvo pasakyti. Ir sunku sugalvoti ką nors naujo. Tik dėlioju žodžius tik dėstau mintis.

Kodėl sakai, kad negražus oras? Apgauni pats save. Nematai grožio? Užsidėk akinius, pasiimk kitus, nusiimk, atsistok po stogu, pažiūrėk pro langą, išeik iš namų. Nepadeda? Pabėgiok atbulas.

Kartais ir aš grožio nematau. Tai nereiškia, kad jo nėra. Tiesiog mano vidinės akys jo nemato.

1 komentaras

  1. la feé des tulipes

    Tobuli dalykai yra. Tiesiog mes nežinome, kad jie Tobuli. Kiekvienam tobuli dalykai yra skirtingi. Nes kiekvieno suvokimas yra kitoks. Juk tai gerai, ar ne? Juk tai patvirtina, kad kažkur nevaikšto toks, kaip tu. Kad tu esi vienintelis. ir Tobulas. Bet truputį.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.