1 komentaras

 1. scania

  Konkrečiai pasakyta. Iš esmės… Tik bėda, kad lengvai mąstantiems bus tik viena išvada – anarchija :)

 2. scania

  Tik nereikia į viską per daug rimtai žiūrėti :)

 3. thony

  Kiek daug dalykų, kuriuos noriu padaryti gyvenime. Ir kiek daug darau, dėl to, kad reikia…

 4. Lina

  Tai, ką reikia, galima daryti taip, kaip nori, ir tada tai nebus kančia. Tingi skalbti – nusipirk ryškių gražių skalbinių segtukų, kvapaus skalbiklio. Nenori eiti į darbą – pagalvok nejau ten nėra nieko, kas tau būtų įdomu, nejau nėra nė vieno žmogaus, su kuriuo pasilabinti šiandien norėtum, o dar mintys apie kelionę, į kurią galėsi vykti už uždirbtus pinigus. Jeigu vis tiek nepadeda – keisk darbą. Jeigu iš viso nenori dirbti, pagalvok – ar turėsi prasmingesnį užsiėmimą, kuriuo kasdien užsiimsi, kol tavo draugai, pažįstami bus darbe. Jei turėsi – valio.

 5. Gretukas*

  užrašas tikrai verčiantis susimąstyti… bet aš galiu rimtai teigti: „Aš Esu Laisva”…(ne pagal užrašą žinoma) kartais iki laisvės trūksta labai nedaug…

 6. Ilona

  Liepiamąja nuosaka parašytais įsakymais besivadovaujantis žmogus tampa vergu.Įsakymai niekada neleis žmogui tapti laisvu. Norintys atrasti laisvės pojūtį, šį tekstą turėtų persirašyti pirmuoju asmeniu:
  Einu į darbą, vedu savo vaikus į mokyklą, seku madą, elgiuosi įprastai, vaikščioju šaligatviu, žiūriu televizorių, taupau senatvei, laikausi įstatymų. Kartoju visiems: aš esu laisvas.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.