Atminties lavinimo seminaras

Šeštadienį buvau atminties lavinimo seminare „Geniali atmintis“. Grįžęs namo visiems norėjau pademonstruoti ką išmokau. Iš pradžių visi buvo apatiški, bet paskui pavyko sudominti sesę. Ji ant popieriaus surašė 15 daiktų, o aš juos išvardinau (žinoma, nežiūrėdamas į lapą). Seminare surašiau 30 be klaidų (na gerai, gerai. Vietoj ledų parašiau „ledukai”) ir laisvai tą patį galėčiau padaryti dabar.

Seminarą vedė Liudas Vasiliauskas. Daug gerų dalykų apie jį žinojau, o po seminaro sužinojau dar daugiau.  Liudą labai gerbiu už didelį norą padėti žmonėms. Tai labai jautėsi seminaro metu. Seminaras vyko labai sklandžiai. Dienotvarkė gerai atidirbta, jokių priekaištų. Ilsėdavomės kas ~50 minučių. Po kiekvienos pertraukos atsisėsdavome į kitą vietą.

Seminaro metu Liudas pademonstravo savo įsiminimo sugebėjimus. Iš eilės traukė po vieną kortą iš kaladės ir vardino ką ištraukia į ją nežiūrėdamas. Šią seką jis įsiminė dieną prieš seminarą. Ir jam tai pavyko, na kartelį suklydo. Mes tą patį darėme su 16 kortų.

Mano atmintis ir taip nebuvo prasta, bet pasidarė dar geresnė. Pagerėjimas jautėsi jau iš karto seminaro metu. Po seminaro atsirado pasitikėjimas savo atmintimi. Dabar įsimenu ramiai ir nesijaudinu ar tai pamiršiu ar ne. Nepamiršau išmoktų metodikų ir jas taikiau šiandien ruošdamasis koliokviumui.

Liudo Vasiliausko frazės:

„Tarkim jūs turit kūdikį. Jis dar nemoka vaikščioti. Jūs jį pakeliate, pastatote ant kojų ir liepiate eiti, o vaikas vis krenta. Ar jūs apie tokį vaiką sakote: šitas nevaikščios, jam nepavyks? Žinoma, nesakote. Taip darykite ir jūs. Parkritot, keliatės. Parkritot, keliatės. Kas nesikelia? Lavonai!”

„Jeigu aš nesitreniruoju – aš bunku”

„Vienos merginos dažosi dėl savo malonumo, kitos – tam, kad joms nepasakytų: kas tavo veidui?!”

„Tarkim skauda saridoną. Oj galvą skauda”

„Visi žmonės bėgioja išsilakstę”

Liudas

Komentarų: 3 Atminties lavinimo seminaras

 1. Dovilė

  Aš esu buvusi konferencijoje bei charakterio formavimo seminare. Taip, Liudas turi gebėjimą užkrėsti žmones savo optimizmu ir energija…
  Tik… ar visiems galioja tos pačios taisyklės? Ar neturėtų kiekvienas atrasti savo recepto?
  O atmintį palavinti ir aš norėjau, tik pagalvojau… Daiktų sekų įsiminimas yra gerai, bet ką daryti, kai man reikia atsiminti šimtus lapų teksto, įstatymų nuostatų? Ar ši metodika tiktų?

 2. Aurimas Gudas

  Metodai daugiausiai skirti įvairioms sekoms ir konkrečiai informacijai įsiminti. Buvo ir apie istorijas ir anekdotus. Bet neapsistojom ties jais.o asociacijas galima taikyti bet ko įsiminimui.

 3. liudas

  Taip privilioja auditoriją .Nuo meditacijų Budai sodybos iki molinukų Alantoje. Jau keli metai vyksta į Peru psichodelintis, mokytis šamanizmo magijos. Raktas; Biblija apie okultizmą.Pasivadino saulės auksu žmogelis.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.