Kas yra svarbu?

Kas yra svarbu?

Kas yra svarbu? Ką aš turėčiau žinoti? Ar aš turėčiau sekti visus pasaulio įvykius? Manau, kad didžioji informacijos dalis skirta tam, kad keltų baimę ir bandytų įrodyti, kad pasaulis yra baisi vieta gyventi, bei, tam, kad nukreiptų mūsų dėmesį nuo svarbių dalykų ir verstų užsiimti proto masturbacija.

Kiekvieno dėmesys yra ribotas ir jis gali būti ne tik iššvaistomas nereikšmingiems dalykams, bet ir gali būti nukreiptas į tai, kas mums labai kenkia. Kažkur pasaulyje nukrito lėktuvas, kažkur įvyko teroristinis išpuolis, kažkas nusižudė. Ką tu gali pakeisti? Dar labiau bijoti? Ne įvykiai ar atstumai čia svarbu. Svarbus esi tu. Svarbu kas vyksta tavo gyvenime. Svarbu kuo tu gyveni, apie ką svajoji, kas tave džiugina ar skaudina.

Išmintingiau pažinti save, artimuosius ir ieškoti atsakymų į klausimus: kas yra Dievas ir kas esi tu.

Komentarų: 6 Kas yra svarbu?

 1. Margos Paraštės

  Su pirma teksto pastraipa sutinku, tačiau antrojoje rašote tai, kaip mano nuomone, žmogus jokiu būdu neturėtų mąstyti. Galbūt gerai pagalvojęs dar kartą sutiktumėt?

 2. Gudas

  Neskatinu nemąstyti. Atvirkščiai.
  Antra pastraipa noriu pasakyti, kad neverta savo dėmesio švaistyti nereikšmingiems dalykams.
  Daugiau galvoti apie save, o ne apie pasaulio įvykius.

 3. Margos paraštės

  Pataisykite mane, jeigu supratau jus ne taip, bet jūs teigiate, kad tol, kol kažkur pasaulyje žudo žmones ir tol, kol tai neliečia jūsų asmeninio daržo, tai yra nereikšmingi dalykai? Man tai kvepia egocentriškumu. Mažų mažiausiai. Ir dar daug kuo kitu, bet vis dėlto, norėčiau tikėti, kad rašote nesusimąstęs ir neįsigilinęs, kas irgi yra labai negerai.Nereikšmingų dalykų gyvenime sąrašas yra begalinis, tačiau teroristinį išpuolį traktuoti kaip nereikšmingą yra, labai švelniai tariant, nepilietiška ir nevisuomeniška. Galėčiau plėstis ir diskutuoti, bet gal jums mano kritika nemaloni. Linkiu teisingai atsirinkti reikšmingus ir nereikšmingus dalykus ir persvarstyti prioritetus.

 4. Gudas

  Rūta, mane supranti daugmaž teisingai, tik ne iki galo.
  Galiu nuo ryto iki vakaro domėtis pasaulio ydomis, kur kas ką nužudė, išprievartavo, susprogdino. Ir galvoti kaip viskas blogai, kiek daug baisių dalykų įvyksta. Bet tuo pačiu didžiuotis koks aš pilietiškas, kaip man viskas rūpi. Bet ar nuo to kam nors geriau? Manau, kad tokiu būdu tik apnuodysiu savo gyvenimą baime, nepasitikėjimu.
  Svarbiau mano ydos ir blogybės, kurias galiu pakeisti.

 5. Pingback: Kas svarbu - Mintys.lt

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.