Niekada nesustok

Niekada nesustok

Keiskis. Niekada nesustok. Daryk tai, ko labiausiai bijai. Išdrįsk. Nestovėk vietoje. Pradėk dieną kitaip ir ji bus kitokia. Senojo gyvenimo užbaigimas ir naujo pradėjimas. Šaunu. Išmesk senus daiktus, jei tau jų per penkis metus neprireikė tai jau ir neprireiks. Neleisk, kad tave kas nors stabdytų. Atsikratyk savo blogų savybių, blogų įpročių. Išmesk blogybes iš savęs ir apsivalyk iš vidaus. Tegul nebūna viena diena panaši į kitą. Būk tas molis, kuris  yra nuolat minkomas ir save minkantis, ir niekada nepašaunamas į krosnį.

Kaita. Ieškojimas. Veikla. Tai gyvenimas. Nes tekantis vanduo niekada nepašvinksta.

Komentarų: 23 Niekada nesustok

 1. amonas

  Aha, geriausia nesustoti, bet ne visada tai įmanoma, kad ir kaip ten bebūtų…

 2. Dukra

  Niekuomet nepamiršk sustoti.

  Keiskis, bet neprarask to, kuo buvai, nes tavo patirtis aukso verta. Niekada nepamiršk sustoti ir pasigrožėti akimirka, pajusti visa esybe tai, kuo šią minutę esi, pasidžiaugti tuo, ką jau pasiekei. Jei kažko labai bijai, pamąstyk, galbūt baimė tiesiog sulaiko tave nuo to, ko nederėtų daryti, gal ji tave apsaugo nuo blogų dalykų, gal per baimę pats save stabdai nuo to, ko nenori daryti. Jei ne, tik tuomet išdrįsk. Visuomet rask laiko sustoti ir apsidairyti aplink, nelėk kaip akis išdegęs. Pradėk dieną taip, kaip vakar ir pastebėsi kad ji vis vien kitokia, suprasi kad kiekviena akimirka yra unikali ir ypatinga. Senojo gyvenimo pratęsimas nauju. Šaunu. Neišmesk visų senų daiktų, jei tau jų per penkis metus neprireikė, nes kartais perskaityti prieš penkis metus gautą ir jau pamirštą laišką, atgaivinti juo prisiminimus yra neapsakomai gera. Leiskis sustabdomam akimirkos grožio, rask laiko juo pasidžiaugti. Atsikratydamas savo blogų savybių, blogų įpročių palik vieną kitą- tik taip turėsi su kuo palyginti savo gerąsias savybes bei įpročius. Ryškiausiai žvaigždės juk šviečia tamsoje. Neišmesk visų blogybių iš savęs ir apsivalydamas iš vidaus nesiek sterilumo, nes niekas nėra tobulas, o visiškai sterilioje aplinkoje nėra gyvybės. Tegul būna kiekviena diena vienodai vertinga. Nebūk tas molis, kuris yra nuolat minkomas ir perminkomas kitų rankų, nuolat save minkantis, ir taip niekada neįgaunantis jokios formos. Turėk tikslą.

  Augimas. Mokėjimas atrasti. Prasmė (tikslas). Tai gyvenimas. Nes kiekviena upė teka į Jūrą.

 3. Thony

  „Būk, kuo nori būti” :))
  sarkastiškai? Taip.
  O šiaip svarbiausia šypsotis :)) nuoširdžiai. Mane šypsena verčia eiti į priekį. Nesustoti.

 4. Panele nelaimingoji L

  Jei mokėčiau gyvent taip, kaip čia parašyta, man nieko netrūktų…
  Man 18, o tiek visokių nesąmonių patyriau ir viskas per tą žmogų, kuris turėtų suteikti man laimės…
  Pagarba? Jau seniai tokį dalyką pamiršau.. Kad ir šiandien – Jis pasakė, kad viskas baigta, o aš, sirgdama, per lietų, nulėkiau iki jo darbo… Ir likau stovėti lietuje, nes jis nesiteikė išeiti ir su manim pakalbėti… Paskui jis atėjo pas mane į namus.. Pasakė, kokia aš bloga.. Mes ir vėl kartu… Iki kito pykčio, kai jis ir vėl man pasakys: atsiknisk, man tavęs nereikia, dink iš mano gyvenimo… O aš ir vėl maldausiu, kad manęs nepaliktų… Ir negaliu kitaip. Jis man ne meilė, o prakeiksmas.
  Nežinau, tiesą sakant, kodėl čia parašiau… man tieisog šį vakarą reikėjo kur nors išsiliet.. Ačiū

 5. Karuna

  Miela Panele nelaimingoji, prašom tapti Panele laimingąja. Atitrauk savo dėmesį į kitus dalykus ir išskleisk savo širdį daug plačiau nei siekia vienas žmogus.
  Sėkmės.

 6. Karuna

  Nuobodulys yra proto iliuzija. Ar kadanors būna nuobodu miegant?
  Taip, man irgi nebūna – atrodo katik užmigau, o visa naktis jau ir praėjusi.
  O pabandykite visą naktį nemiegoti ir nieko neveikti. Arba galiausiai užmigsite arba numirsite (iš nuobodulio) :D
  Palikime protą ir mus paliks nuobodulys.

 7. Thony

  Gyvenimas yra gražus. Kol į jį žiūri taip, kad jis būtų gražus. Tereikia kartą pažvelgti iš kitos pusės – jis kaipmat pajuoduoja ir tampa nebe toks gražus. Kas maloniau? Aišku matyti jį gražų. Ar tokiu būdu neapgaudinėjam savęs? Aišku, kad apgaudinėjam. Bet ir grožis reikalauja aukų. Sunkiai dėliojasi mintys, miego trūkumas :))

 8. pilietis_007

  Dukrai: verti pagyrimo, verti perskaitymo ir įsiminimo žodžiai.

 9. Nesvarbu

  Geri žodžiai… Atrodo taip ir stengsiesi, kad rytojus būtų visiškai kitoks, bet kaip sunku pradėti… ;)

 10. scania

  Truputį ironiška – parašei ,,niekada nesustok” ir padarei pertrauką ;)

 11. Aurimas Gudas

  Taip, bet ragindamas nesustoti turėjau omenį ne vien tinklaraščių rašymą.
  Pavasaris. Niekam neįdomus tas internetas.
  Esu (tipo) užsiėmęs bakalaurinio rašymu.

 12. siap andrius

  Nereikia nei bėgti, nei sustoti. Reikia tiesiog gyventi… Žmogus tokia keista būtybė. Kodėl jis visą gyvenimą kažko ieško? Kodėl aš šito klausiu? Kodėl daugiau klausimų nei atsakymų?…

 13. Agnė

  ”Kodėl jis visą gyvenimą kažko ieško? Kodėl aš šito klausiu? Kodėl daugiau klausimų nei atsakymų?…” Todėl, kad žmogus geba kurti.

 14. Karuna

  „niekam neįdomus tas internetas” :))) :DD top frazė ever! :)

 15. scania

  Aha, frazė konkreti :)
  Aš niekas, man internetas įdomus :D

 16. Pingback: Tygas.net » Blog'o archyvai » Pulo kamuoliukai

 17. Lina

  Ištiesų, šie pasakyti žodžiai yra teisingi. Tačiau visada lengviau pasakyti nei padaryti.Pvz aš labai myliu vieną žmogutį, mes esam pora. Tačiau jis užsiemes savo reikalais, neskiria man dėmesio visiškai. Pastoviai mane skaudina, tačiau aš vistiek be galo bijau ji prarast…

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.