Patarimai kaip pagerinti nuotaiką. Kaip pakelti nuotaiką

Nuotaikai pakelti

Pradėta kurti: 09-03-2005

 • Klausykis muzikos.
 • Kalbėk.
 • Juokis.
 • Šypsokis (kad ir per prievartą).
 • Plok rankomis. Aš rimtai. Tai veikia.
 • Nusipirk ką nors.
 • Daryk ko nedarei.
 • Paskambink tam kas tave visada pralinksmina.
 • Pažiūrėk komediją.
 • Iškrėsk pokštą.
 • Apsidairyk aplink. Rask kas tave nudžiugintų.
 • Apsidairyk aplink. Rask ką tu galėtum nudžiuginti.
 • Mąstyk pozityviai.
 • Nusipiešk sau ant rodomojo piršto pagalvėlės besišypsantį veiduką. Piešk šypsenas visur kur netingi.
 • Parašyk man laišką.
 • Išpažink savo nuodėmes ir atgailauk.

Kai aplanko liūdesys

Nebijok svajoti

1 komentaras

 1. ash ir tiek....

  na….manau dauguma variantu tikrai daugiau ar mažiau padėtu:))) tik šypsotis per prievarta…..hm…nuo to man dar labiau norėtųsi verkti….nežinau kodėl….tai va.
  ir dar manau konors nusipirkimas irgi nepralinksmintu…tai geriau ir nepirkti kai buna labai liudna:) nes tuomet tas daiktas paprastai nieko nereiškia…..:p

 2. Aurimas Gudas

  Keista, kad šypsojimasis per prievartą tave virkdo. Aš tai atsistoju prieš veidrodį ir šypsausi sau. Kažkiek padeda kai matau save laimingą. Šeip tai kokią grimasą padarai tai taip ir viduj jautiesi. Pabandyk prieš veidrodį.
  Jei joks nusipirktas daiktas nepralinksmina tai ir nepirk jo. Čia juk tik patarimai. Jei žmogus žinotų kas jį garantuotai pralinksmina, tai jis būtinai tai ir darytų.

 3. Asta

  Kažkur girdėjau istoriją apie tai, kaip keli vyrukai pateko į atsiskyrusį vienuolyną kažkur kalnuose, kur reikėjo nuolatos šypsotis. Ir sunkiai dirbant, ir labai pavargus, ir džiaugiantis – nuolatos. Iš pradžių jiems buvo labai sunku, nes pavargdavo veido raumenys ir šiaip jie kvailai jautėsi tai darydami… Bet po kurio laiko, jie jau šypsojosi naturaliai, nes jie vienas kitam pasidarė be galo juokingi su tokiais šypsenų perkreiptais veidais :) Neprisimenu, ar nebuvo toje istorijoje dar kokių smulkmenų, bet esmė jos būtent tokia.

  Man irgi patinka žiūrėti į save besišypsančią veidrodyje. Tai kelia nuotaiką, arba priverčia juoktis :)

 4. Olesia

  Labuk, nerealus tu žmogutis, Aurimai. Aš rimtai. Tai tiek ir tenorejau Tau parašyti.

 5. egle..

  dah..man lb liūdna…ir sėdėdama namie tik dar labiau galvoju apie tai, kas mane kamuoja…optimistas į tai pažiūrėtų gal net su šypsena veide..
  taip išeina, kad aš toli gražu ne optimistė..o norėčiau papildyti jūsų būrį…
  žinau, kad po metų man dėl to „nebeskaudės“….bet dabar skauda širdelę..labai..labai..
  kapt, kapt..nukrito ašarėlė ir užbaigė ši pesimistišką laiškutį…

 6. pu

  tas veidukas ant rodomojo piršto… pasižiūrėjus į jį vis nusijuokiu…
  reikia save palinksmint
  žiūrėjimas į veidrodį ir šypsojimasis irgi padeda.

 7. ...Nina...

  Tačiau, ką daryti, kai ta nuotaika apatiška ir žinai, kiek daug reikia padaryti, koks esi pavargęs,ir tas apatiškumas ir gal jau savaitę ech, o kaip tada? :)kaip rasti tada būda ,,sau įsispirti”, kad jaustumeis geriau?

 8. Indrė

  Įdomu. Viskas beveik padeda, tik kartais nuotaika per daug niūri, kad save linksmint, bet.. Optimistas visad sugebės tai padaryti.

 9. Josephine

  O man kai būna liūdna,nereikia savęs linksminti. Man visada padeda , kai pasakaitau ką nors gražaus, kas primintų man, koks gražus yra gyvenimas. Tą patį galiu apie šį tinklaraštį pasakyti, vien paskaitinėjus pasidaro linksmiau. Kai aplanko liūdesys, nebijok svajoti. Ir tuo viskas pasakyta.

 10. Agny

  Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų… Kaip tik šiuo metu sėdžiu ir skaitau, kaip galima pakelti nuotaiką sau.. Dažniausiai aš visiems keliu nuotaiką savo šypsena ir optimizmu. Šiandien anaiptol taip nėra. Man begalo liūdna, dar lauke toks apniukęs oras.. Neina nieko pozityvaus mąstyti..Per daug skausmo aplink mane.. Ką daryti?

 11. Li

  O ką daryti, jei ta bloga nuotaika užkrėtė Tau labai artimas žmogus?
  Šiaip dar vieną patarimą pridėčiau: visada eiti ištiesus pečius ir pakėlus galvą, nes nuleista galva skatina pesimizmą.

 12. matrica

  Neamžinai bus vienokia ar kitokia nuotaika. Tiesiog viskas priklauso nuo mūsų pačių mminčių. Jei įsileisim į pasamonę liūdnas mintis, tai liūdesys ir apsigyvens. Jei atvirkščiai – tai bus taip, kokias montis isileisite. Ne kitaip. Bus taip, kuo tikite labiausiai.
  Kaip nuvyti blogas mintis – tai turi surasti kiekvienas individualiai. Smagu, kai žmones ta patirtimi dalijasi. Galiu ja pasidalinti ir aš, nors neesu kažkokia stebuklų atradėja, viskas yra pačiuose mumyse. Asmeniškai aš įsijungiu kokią nors mielą komediją ar šiaip filmą. Išęinu stebėti žmonių… ypač jų margumas stotyje pralinksmina… yra ir kitų būdų… :) .. kiekvienas tikrai atranda savąjį. Kartaias manau liūdesį reikia tiesiog išliūdėti :)

 13. Anonimas

  Jo, kai labai sunku niekas nebepadeda, pasižiūrėjau aš į tą veidrodį, bet juokas paėmė iš kvailumo, ir nuėjau, negaliu į save žiūrėti, :) kaip išsisukus iš tos padėties nebeįsivaizduoju.

 14. Meilė

  taip norisi kad tai padėtų …būtinai išbandysiu :)

 15. Pingback: Panacėja, arba juoko galia - Mintys.lt

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.