Svetainės apžvalga. Fotofabrikas.lt

Po atsinaujinimo viskas atrodo daug aiškiau. Kokios gi dar spalvos gali būti svetainė, jei ne baltos? Anksčiau ji buvo tamsoka ir turėjo nelabai suprantamą navigaciją. Dabar viskas daug patogiau.

Užsiregistruoti šioje svetainėje verta jau vien dėl to, kad kas dešimtam prisijungusiam yra dovanojama galimybė vieną nuotrauką pasidaryti nemokamai. O ir pačias nuotraukas mokamai ar nemokamai darytis yra labai patogu. Sukeli nuotraukas, nurodai dydžius, kopijų kiekį, pakeiti kitus nustatymus, nurodai kur tau bus patogu nuotraukas atsiimti ir viskas. Tai daug patogiau nei nešti diską su nuotraukom į fotosaloną, aiškinti kiek ir kokio dydžio nuotraukų tau reikia, o paskui valandą laukti arba pėdinti atsiimti kitą dieną.

Nesugalvoji ką padovanoti? Iš fotofabriko siūlomų prekių ir savo nuotraukų gali sukurti kažką tikrai originalaus ir nuoširdaus.

Taip pat fotofabrikas turi ir nemažą prekių pasirinkimą. Aš iš jų pirkau diktofoną. Jei būčiau pirkęs iš Elektromirkt, būčiau mokėjęs 64-iais litais brangiau. Prekes galima atsiimti fotosalonuose arba užsisakyti į namus, jei turi pakankamai surinkęs taškų – atveža nemokamai.

Tai pat galima dalyvauti bendruomenės veikloje, rodyti kitiems savo nuotraukas, dalyvauti konkursuose. Na, jei patiko – išbandyk.

Apžvalgą parašiau savo noru. Niekas manęs neprašė to daryti :)

Komentarų: 6 Svetainės apžvalga. Fotofabrikas.lt

 1. ltg

  Esu pirkęs nešiojamąjį kompiuterį iš fotofabriko, tai tikrai buvo pigiausias variantas kiek man beteko matyt alternatyvų. Jokių problemų kaip ir neturėjau, ir neturiu.

 2. Eugenijus

  Sveikas atvykęs į baltų svetainių klubą. Tiesa maniškė baltesnė:)
  Dėl pigumo drįsčiau abejoti.
  iš čia
  http://youlikeit.lt/ideja/
  matosi, kad kaina pas Jus nekonkurencinga. Net labai.

  Eugenijus
  youlikeit.lt

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.