VLBS jau rytoj

Nugi, vatgi štai. Susitikimas jau rytoj. Niekada nebūčiau jo daręs, jei būčiau išdrįsęs asmeniškai pakviesti tam tikrus žmones akis į akį. Reikėjo preteksto. Na ir va.

Vidurio Lietuvos blogerių susitikimas yra tik skambus pavadinimas. Iš tiesų čia susirinks žmonės, kurie nori vienas kitą pamatyti, užmegzti naujas pažintis, pakalbėti apie tai kas įdomu.

Čia keletas klausimų į kuriuos galite paruošti atsakymus, nes jie bus užduoti susitikimo pradžioje. Klausimai skirti susipažinti (pristatyti save) ir „pralaužti ledus“:

 1. Vardas, pavardė (kas tu toks per viena(s)?), tinklaraščio pavadinimas (dar galima ką nors pridurti, bet neišsiplėsti).
 2. Ką pažįsti iš esančių?
 3. Kiek laiko rašai tinklaraštį? Kokie tavo rašymo įpročiai? Kokias technikas naudoji? (paprasčiau pasakius: kaip tu blogini?)
 4. Naktinis sargas mirė dieną. Ar jis gaus pensiją?

Pradėsim, kai daugmaž visi susirinks. Geriausiai būtų jei ateitumėt šiame laiko tarpyje: 17:50 – 18:05. Na ką, visų vardus ar nikus daug maž žinom, tik reikės atsirinkti, kuris yra kuris :).

Iki pasimatymo rytoj. Ateikit nusiteikę bendrauti.

Komentarų: 6 VLBS jau rytoj

 1. Arvydas

  „Vardas, pavardė (kas tu toks per viena(s)?), tinklaraščio pavadinimas (dar galima ką nors pridurti, bet neišsiplėsti).”

  Mano manymu pavardės visiškai nereikia, juk ne verslo kontaktus gaminame ;)

 2. Elžbieta

  kadangi pati vairuot nemoku (o pėsčiom 50km eit eee…laiko nėr), jei jau nuspręsiu netikėtai apsilankyti, tikiuosi priimsit ir mano vairuotoją į savo būrį ;)

 3. Antibalta

  Labai pavydžiu žmonėms, galintiems va taip paprastai susrinkti, susipažinti ir priklausyti. Priklausyti grupei individų. Su didele pagarba stebiu žmones grupėse, bet niekaip nesugebu pralaužti skiriančio stiklo. Ne todėl, kad nemoku bendrauti, o tik todėl, kad nemoku priklausyti…

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.