Iš kur kyla mintys?

Mintys

Kartais man užduoda tokius ir panašius klausimus: kaip tu tai sugalvoji? iš kur tau kyla tokios idėjos?

Deja atsakyti galiu tik užduodamas dar daugiau klausimų: iš kur apskritai kyla mintys? Kaip jos atsiranda? Kokios jos spalvos ir kokio skonio? Nežinau iš kur mintys atsiranda, todėl nežinau ir iš kur manosios atkeliauja.

Komentarų: 9 Iš kur kyla mintys?

 1. PinkCity

  Bach’as vienoj savo knygų yra filosofavęs ir fantazavęs, kad visos mūsų mintys ir idėjos gyvena paraleliniame pasaulyje ir mus aplanko, kai mums labiausiai jų reikia :)

 2. Aurimas Gudas

  Na tuo aš irgi maždaug tikiu. Bet čia turbūt Bachas labiau kalbėjo apie idėjas, nes mintys (bent jau pas mane) srūva nenutraukiamu srautu, o ne vien tada „kai mums labiausiai jų reikia“.

 3. Aphex.lt

  Kai kurie žmonės kalba, kad mintys yra smegenyse vykstančių cheminių reakcijų pasekmė. Va tik klausimas ar mintys kyla iš chemijos ar chemija iš minčių.

  Atsakymas į šį klausimą iš principo galėtų pakeisti požiūrį į žmogų…

 4. Gytis

  Jeigu aš tiek būčiau gėręs kiek bachas, tai pas mane net ir iš tolimojo kosmoso būt minčių atplaukę

 5. silica

  Man dažnai kyla minciu, kuriomis pati dažnai stebiuosi, bet kai jas reikia įvardyti tarsi išgaruoja. niekaip nesugebu perkelti ant lapo lieka tik nezymus trupinėliai. Todėl labai gerbiu tokius zmones kaip sis autorius. manau butu saunu turėti toki drauga ydomu ir kupina ideju.

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.