Žudykit pasaulį

Žudykit pasaulį. Naikinkit. Naikinkit. Suraskit kenksmingo švino vaisiuose ir paleiskit į prekybą pigiau. Užklijuokit geltoną kainą, kad tik nereiktų išmesti. Gaminkit žaislus su kenksmingais dažais. Pilstykit vandenį iš krano ir pardavinėkit kaip šaltinio. Pasibaigusio galiojimo sausainius išpakuokit ir parduokit kaip sveriamus. Plaukite surūgusias mišraines, kad jos gražiau atrodytų. Spjaudykite gamindami į maistą žmonėms, kurie jums nepatinka. Drauskite visus tyrimus susijusius su vandenilio varikliu ir alternatyviaisiais ištekliais, kad turtingieji dar labiau pralobtų. Šaunuoliai. Dievas jus stebi.

Komentarų: 7 Žudykit pasaulį

 1. Horde

  Staipsnis, priverciantis susimastyti… Gal ne visus, bet…

 2. zalia

  liūdna, kad taip ir yra….bet…bet liepiamoji nuosaka „žudyk pasaulį” man nepatinka.

 3. Virginija

  Taiklūs pastebėjimai. Ko tik nesugalvosi, norėdamas pasipelnyti….

 4. Pingback: Blogorama #243 : nežinau.lt

 5. scania

  Toks požiūris prasideda nuo.. bet kurio žmogaus. Nuo valytojo, per kurio paliktas šiukšles eini į darbą, nuo statybininko, kurio greitai ir labai greitai statytuose namuose gyveni, nuo pirmo ar antro mokytojo, kuris sakė ,,aš tik paprastas žmogus”, nuo televizijos, kuriai niekas nerūpi, ir nuo tavęs pačio. Labiausiai nuo tavęs pačio. Nuo pat šios akimirkos.

 6. scania

  Gaila, kad tik nuomonė… Sąžiningai gyventi ir dirbti vis dar niekaip neišeina. Ir pinigus moka ne už gerai, bet už greitai… Per daug ,,bus gerai ir taip”, gerokai per daug…

Komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.